Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Úspěchy našich házenkářů

Foto
V pondělí 29.1. a úterý 30.1. pořádala naše škola okresní kolo v házené pro kategorii IV., tedy chlapci a dívky osmých a devátých tříd ZŠ, a tercie a kvarty osmiletých gymnázií. Do celkového hodnocení sportovní olympiády základních škol a osmiletých gymnázií jsme získali mnoho bodů, neboť chlapci vyhráli a postoupili do krajského kola a dívky vybojovaly bronzovou medaili.